Elmax

PL
  • en
  • pl

Oferty pracy

Firma ELMAX Group Sp. z o.o. Sp. K.
Nowa Wieś, ul. Lipowa 3
64-510 Wronki

Poszukuje osób na stanowisko:

Operator prasy krawędziowej

Miejsce pracy: Nowa Wieś

Opis stanowiska:

- obsługa prasy krawędziowej CNC,
- wykonywanie detali w oparciu o rysunek techniczny,
- przezbrajanie, przygotowanie maszyny do pracy.

Oczekiwania:

- znajomość rysunku technicznego,
- możliwość przyuczenia.

KONTAKT: kadry@elmax-wronki.pl lub telefonicznie: 668 392 721

Kontroler Jakości

- przyjmowanie i wydawanie towaru na podstawie dokumentów magazynowych,
- bieżący nadzór nad jakością materiałów i wyrobów
- definiowanie oraz nadzór nad standardami jakości w procesie produkcji

- mile widziana wiedza i doświadczenie w dziedzinie zarządzania jakością oraz znajomość powszechnie stosowanych norm jakości jak ISO:9001, APQP, FMEA, PPAP
- komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
- asertywność, dyspozycyjność, wykazywanie własnej inicjatywy, samodzielne i solidne wykonywanie swoich obowiązków.

KONTAKT: kadry@elmax-wronki.pl lub telefonicznie: 668 445 751

Magazynier

- kontrolowanie zgodności dokumentów ze stanem faktycznym,
- bieżące monitorowanie stanów magazynowych,
- generowanie dokumentów magazynowych,
- przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji wewnątrz-firmowej,
- załadowywanie i rozładowywanie oraz nadzór nad załadunkiem i wyładunkiem pojazdu,
- wykonywanie prac magazynowych,
- dbanie o ład i porządek w miejscu pracy.

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- wiedza z zakresu gospodarki magazynowej,
- uczciwość, odpowiedzialność.

Oferujemy:

- pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie
- interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole doświadczonych specjalistów
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego
- wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego.

KONTAKT: kadry@elmax-wronki.pl lub telefonicznie: 797 725 024

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem danych osobowych jest ELMAX Group sp. z o.o. sp. k.  z siedzibą w Nowa Wieś, ul. Lipowa 3, reprezentowana przez komplementariusza ELMAX Group sp. z o.o.. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług Spółki i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo żądania od Spółki sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania Pani/Pana danych ze względu na Pani/Pana szczególną sytuację,  jak również ma Pani/Pan prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych, wniesienia sprzeciwu wobec przekazywania ich innemu administratorowi danych. Informujemy o przysługującym prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. W sprawach danych osobowych mogą się Państwo kontaktować z Inspektorem ochrony danych osobowych ELMAX Group sp. z o.o. sp. k., mail: iod@elmax-wronki.pl.

Wybrane certyfikaty

  • iso9001iso9001
  • iso3834iso3834
  • regionregion